sadsad x
asdasd
Penye Şal Modelleri ile Günlük Kombin Önerileri

Penye Şal Modelleri ile Günlük Kombin Önerileri

15 Mart 2022

Penye şal modelleri, yeni sezonda sıkça tercih edilecek ürünler arasında listenin ilk sıralarında yer alıyor.

Kullanım kolaylığı, rahatlığı ve bin bir çeşit renk seçenekleri ile senenin gözde şallarından olmayı başarıyor. Penye şalların nasıl ürünler olduğunu, özelliklerini ve kombin önerilerini yazımızın devamında okuyabilirsiniz. 

Penye Şal Nedir?

Penye şal, yumuşak dokuya sahip, rahatlıkla şekil alan, iç göstermeyen ve temizliği kolay yapılan kadınların önemli aksesuarlarındandır. Tesettür alanında bayanların dikkat ettiği en önemli hususlardan birisi kullanılan şalın kolaylıkla şekil alabilmesi oluyor. Bu durumda tercihler arasında kolay şekil alan ve uzun süre bozulmayan şallar ilk sıralarda yerini alıyor. 

Penye Şal Özellikleri Nelerdir?

Penye şallarda çok ince bir doku göremezsiniz. İnce dokuda olmaması kolay yapılabildiği gibi iç göstermeme özelliğini de beraberinde getiriyor. Penye dokusu ile kış aylarında serin havadan etkilenmeyen, sıcak havalarda ise serin tutan bir yapıya sahiptir. Kaliteli kumaşı sayesinde kullanımda nefes alan bir ürün olmaktadır. Bu sayede de terletme yapmamaktadır. 

Penye şalların en beğenilen özelliklerinden birisi de kolay kolay kırışmamalarıdır. Orta derecede yıkanılan şallar, düşük bir sıcaklıkta rahatlıkla ütülenebilirler. Genellikle şal ve eşarp modellerinde en önemli kriterlerden birisi ürünün baştan kaymaması ve iğne gerektirmemesi oluyor. Penye şallar bu yönden tesettürlü bayanların işini kolaylaştırıyor. Kaymayan bir yapıya sahip olması iğne kullanımına da gerek bırakmıyor.

Günlük Kombinler

Şalınız ile kıyafetinizi kombinlerken tercih ettiğiniz modelin ön plana çıkmasını istersiniz. Doğru bir kombinleme seçtiğinizde şalınızda kıyafetinizin yıldız parçası olacaktır. 

  • Kış Aylarında Kurtarıcı Şal Kombini

Penye şallarda tok duran bir kumaş hakim olduğu için kış aylarındaki kalın giysileriniz ile kullanarak doğru bir tercih yapmış olursunuz. Terletmeyen kumaşı kıyafetiniz kalın olmasından kaynaklı, başınızda rahatsızlık vermeyecektir.

  • Spor Kıyafetleri ile Kombini

Penye şalların terletmez dokusu spor yaparken oldukça kolaylık sağlayacaktır. 

  • Yap Çık Kombini

Günlük yaşantınızda acil dışarı çıkmasınız gerektiğinde farklı kumaşa sahip şallarınızı ütülemek ile vakit kaybedebilirsiniz. Ancak penye şallar ile kolaylıkla başınızı kapatıp dışarı çıkabilirsiniz. 

Kaliteli penye şalları tercih ettiğiniz takdirde ürünlerin kullanımında ki rahatlığı çok kolay fark edebilmektesiniz. Penye şalların çoğunluğu esnek yapıya sahiptir. Ancak esnekliği az ve ince iplerin kullanımıyla yapılan uygun fiyatlı ürünlerde piyasada yer alıyor. Ürünleri alırken ince ip yapısının olmamasına ve esnekliğine bakmanızda fayda var. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.