sadsad x
asdasd
Siyah Şal Nasıl Kombinlenir? Siyah Şal ile Tarzınızı Yaratın

Siyah Şal Nasıl Kombinlenir? Siyah Şal ile Tarzınızı Yaratın

16 Mart 2022

Her kadının dolabında mutlaka olması gereken kurtarıcı renkler arasında listenin ilk başında siyah şallar gelir. 

Zahmetsiz şıklık furyasında kilit ürünlerinizi belirlediğiniz vakit, kısa zamanda favori parçalarınızı meç ederek dışarı çıkmaya hazır olursunuz. Siyah şallar sizin için favori kurtarıcılarınızdan olacaktır. Farklı renkteki şalları kombinlemek için fazla vakit harcayabilirsiniz. Renk tonlarının uyumu, kombininizde ki yıldız parçanın ön plana çıkması ve kendinizi içinde iyi hissetmeniz en önemli kriterlerden olabiliyor. Bu yüzden dolabınızda kolaylıkla kombinlenecek renklerin bulunması, işinizi kolaylaştıracaktır. 

Siyah Şal Kombinleri

Tesettür dünyasında şalların düzgün kombinlenmesi kadınların en çok özen gösterdiği durumlardandır. Özellikle hem kıyafetlerde hem şallarda siyah renk, asil renkler içerisinde yer alır. Birçok kadının en çok sevdiği renkler arasında olup kurtarıcı bir renk olduğu içinde sıkça tercih edilmektedir. Bununla birlikte siyah renginin zayıf göstermesi bilinen bir gerçektir. Kıyafetlerinizin modeline de bağlı olarak, fazla kilolarınızı gizlemenin en iyi yollarından birisi siyah rengi yani siyah şal modelleri tercih etmek olacaktır.

Özel Gecelerde Siyah Şal Kombini

Düğünler, davetler, kutlamalar, lansmanlar gibi özel gecelerde ilk akla gelen  “Ne Giyeceğim?” sorusudur. Beyaz renginin en güzel tamamlayıcısı tam zıttı olan siyah renktir. Beyaz bir elbisenin üzerine siyah şal her zaman çok düşündürmeyen bir kombin olmuştur. Aynı şekilde tam tersi siyah bir elbise beyaz bir şalı taşıyabilir. Abiyelerde ise genellikle kıyafetinizle aynı renk şal takmanız göze çarpmayacaktır. Baştan aşağı siyah olduğunuzda takılarınızı abartarak girmiş olduğunuz ortamlarda dikkatin üzerinize çekip şıklığı yakalayabilirsiniz. 

Elbiselerde Siyah Şal Kombini

Yazlık tiril tiril elbiseler her zaman rahatlığın ve tek parça giyimin kolay çözümü olmuştur. Sade renk elbiselerden hemen hemen hepsinin üzerine siyah şal kombinlenebilir. Bu renkler arasında beyaz, bordo, yeşil, krem, taş rengi, gül kurusu, kırmızı, lacivert ve saks mavisi gibi en çok tercih edilen renk elbiselerin üzerine siyah şal yıldız parça olmaktadır. 

Günlük Giysilerinizle Siyah Şal Kombini

Alışverişe, gezmeye veya hava almaya çıktığınızda şipşak giydiğiniz kıyafetlerinizin üzerine çok düşünmeden hemen siyah şal takabilirsiniz. Bol siyah pantolon üzerine kot ceket ve ceketin içerisine beyaz bir T-shirt giydiğinizde siyah şal kombininizi tamamlayacaktır. Siyah şalın yakıştığı diğer renklerden birisi de bordo ve kahve tonlarıdır. Üzerinize bordo bir uzun sweat, altınıza siyah kot pantolon ve başınıza siyah şal bir diğer kombin fikriniz olabilir. 

Pardösü, Kap ve Feracelerle Siyah Şal Kombini

Tesettür dünyasında kadınların giysilerinin yanı sıra dış giysi olarak tercih ettikleri pardösü, kap ve feraceler en çok kullanılan giysilerdendir. Özellikle dışarı çıkıldığı zaman tercih edilir. Siyah şal ve siyah giysi giydiğinizde tek renk olup bu kombinin üzerine sadece bordo renkli pardösü giyip muhteşem bir şıklık yakalayabilirsiniz.  

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.