sadsad x
asdasd
Çizgili Harman Şal

Çizgili Harman Şal

08 Nisan 2022

Desenli şal grubunda yer alan çizgili harman şal modelleri yaz aylarında gönül rahatlığı ile takabileceğiniz şallardandır. Çizgi desenlerin hakim olduğu bu şallarda günlük kombin fikirleriniz çeşitlenecektir. Benzersiz birçok modelin ön planda olduğu Fivescarf şalları ile tesettür stilinin çok yönlü olduğunu yansıtacaksınız. Ütüye gerek bırakmayan çizgili harman şallar, kolaylıkla yapıp çabuk hazırlanabileceğiniz şallardır. Her yaş grubuna hitap etmesi dolabınızda mutlaka bulundurmanız gerekenler arasında yerini alır. Özellikle yaz aylarında tercih edilen çizgili harman şalları alternatifli renk seçenekleri ile tercih edebilirsiniz. 

Çizgili Harman Şal Modelleri

Çizgili şallar sportif bir kombin havasına uygunluk sağladığı gibi yazlık tiril tiril elbiseler ile de uyumlu kullanılabilir. Özellikle yumuşak dokusu terletmeye karşı dirençlidir. Çizgili şallarda camel, yeşil, eflatun, vişne ve mercan şal modellerini sıkça görebilirsiniz. Sevilen renklerle kullanıldığında çizgili desenlerin yüz hatlarınızı nasıl öne çıkardığını fark edeceksiniz. %60 pamuk %40 elyaftan üretilen bu şal grubu, kolaylıkla bağlanır. Başta kayma yapmamakla birlikte nefes alan özelliği rahatlığınızın mimarı olacaktır. 

Çizgili Harman Şal Fiyatları

Kombin yaparken giysilere ayrılan bütçe ile şallarınıza ayrılan bütçe aynı olmamakla birlikte bütçenizin çoğu kıyafetlere harcanır. Geriye kalan miktarınız ile hem uygun fiyatlı bir ürün almak hem de memnun kalmak istersiniz. Fivescarf’ın her ürününde olduğu gibi çizgili harman şal grubunda da makul fiyatlar görebilirsiniz. Fiyatının üzerinde sergilediği kalite ile yaz aylarında başınızdan eksik etmeyeceğiniz şallara arasında listenin ilk sırasında yerini alacaktır. 

Çizgili Harman Şal Kombinleri

Çizgili desen şalların harika renk seçenekleri ile birleştiğinde kolaylıkla kombinlenen parçalar olduğunu göreceksiniz. Özellikle kot kumaşa hakim giysilerinizde çizgili harman şallarınızı kullanarak sportif bir şıklık yakalayabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde rahat kullanıma sahip olması ile yoğun tempoda başınızdaki rahatlıktan ödün vermezsiniz. Yılın her mevsimi kullanıma uygun olan şallar özellikle yaz aylarında daha sık tercih edilmektedir. Yazlık sade elbiselerinizin üzerine çizgili esintisiyle harman şalları kullanabilirsiniz. Modern ve göz alıcı görüntünüzü zevkle tamamlamak için bu alanda keyifli seçimler yapabilirsiniz. 

Çizgili Harman Şal Renkleri

Çizgili harman şal serisinde renk yelpazesinin çeşitliliği hakimdir. Yaz renklerinden asil koyu renklere kadar birçok renk kombinleriniz için tercihinizi bekliyor. Her kıyafet ile uyum sağlayabilecek siyah çizgili şal ve gri renklerin tonlarını bu seride yakalayabilirsiniz. Açık renk tonlarını sevenlerdenseniz bej, karamel, kum rengi, açık kahverengi, vizon rengi, camel ve ekru renklerini tercih edebilirsiniz. Yeşilin tatlı tonları ve mavi tonları ise natürel görünümünüzü şıklıkla tamamlamaya hazır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.