İade ve Değişim

FiveScarf İade ve Değişim

Aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?

İADE İŞLEMLERİ

•  İade edilecek ürün, irsaliyeli fatura ile arkasında mevcut olan iade formuna iade sebebi doldurularak gönderilmelidir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.


•  Kullanılmamış olan iade etmek istediğiniz ürünü faturanız ile beraber en yakın YURTİÇİ Kargo  ile "0204" kargo kodu ile teslim ederek aşağıda bulunan iade adresimize yollayınız. Ürününüz teslim alındığında bir eposta ile bilgilendirileceksiniz. İade ettiğiniz ürününüz iade koşullarına uyması durumunda siparişte kullandığınız ödeme methodu kullanılarak geri ödemeniz gerçekleştirilecektir.


İade adresimiz;
BALAT TEKSTİL PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Mahmutbey Mah. Atlas Cad. No. 18/20 Tuğbay Plaza Bağcılar / İstanbul


•  İade siparişinize ait ödemeniz, iade gönderdiğiniz ürün depomuza giriş yaptığı tarih itibari ile en fazla 14 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ürünler iade adresimize ulaştığında size e-posta ile bildirim gönderilecektir. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0 (850) 888 00 34 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilir veya www.fivescarf.com  web sitemizden üye girişi yaparak “hesabım” sayfasında yer alan “destek taleplerim” – “sipariş ile ilgili konular” başlığını kullanabilirsiniz..


•  Mağazalarımızda ürün iadesi alınmamaktadır, sadece online web üzerimizden kabul edilmektedir.

Değişim

www.fivescarf.com.tr üzerinden alınan ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünü iade talebi ile gönderip yeni bir ürün sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR