FIV.TWL.0017
₺140,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.TWL.0017
₺140,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.TWL.0016
₺140,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.TWL.0016
₺140,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.TWL.0016
₺140,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.PME.0002
₺125,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PME.0002
₺125,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PME.0002
₺125,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PME.0002
₺125,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PME.0002
₺125,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PME.0002
₺125,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PME.0002
₺125,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PME.0001
₺125,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
FIV.TWL.0018
₺140,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.PME.0002
₺125,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.TWL.0016
₺140,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.TWL.0016
₺140,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.PME.0002
₺125,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PME.0002
₺125,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.TWL.0018
₺140,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.PME.0001
₺125,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
FIV.PME.0001
₺125,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
FIV.TWL.0016
₺140,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.TWL.0016
₺140,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil

Eşarp Modelleri ve Fiyatları

Tesettür eşarp modelleri, tesettür giyimin olmazsa olmaz parçalarından bir tanesidir. Tesettür giyimin en önemli aksesuarı olan kadın eşarp aksesuar modelleri, farklı fiyat ve tasarımlar ile tesettür giyimi tercih eden kadınların ilgisini çekmektedir. Her tarza ve her zevkte kadına uygun bir şekilde sunulan kadın eşarp aksesuarlar, genellikle kadınların kıyafetleri ile uygun olacak şekilde tercih edilmektedir. Bu nedenle kadınların beğenisine sunulan birden fazla kadın eşarp modelinin bulunduğunu ve kadınların bu eşarp modelleri arasında kendileri için en uygun olanları tercih ettiğini ifade edebiliriz. Kadınlar, eşarp seçimi yaparken tercih edecekleri kıyafetlerin yanı sıra eşarbın dokusunu ve kumaşına da son derece dikkat etmektedir. Eşarbın kolay şekil alması ve şeklinin bozulmaması eşarp tercihinde en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu noktada kaliteli bir şekilde üretilen uzun süreli kullanım için uygun olduğunu ifade edebiliriz.

Siz de fivescarf.com kategorisinde yer alan eşarpları inceleyerek kendiniz için en uygun modelleri kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Kadınların yüzlerinin özellikleri, dolgunluğu veya çizgilerinin yuvarlaklığı tercih edilecek eşarp ve şal modellerinde önemli bir rol oynamaktadır. Yüzün şekli ne olursa olsun, temel ten rengi ne olursa olsun eşarplar son derece önemlidir. Siz de kendiniz için en uygun şal modellerinden ve şal modellerinden seçim yapabilirsiniz. En çok tercih edilenler aşağıdaki gibidir. İpek Eşarp: İpek, doğal bir elyaftır, çok yumuşak ve hassastır. En lüks eşarp malzemelerinden biridir. Hafif, ipek soğuktan izole eder ve ısıdan korur. Bu nedenle hem yazın hem de kışın giyilebilen bir eşarp malzemesidir. Bakım ile ilgili olarak ipek bir fular elle dikkatlice yıkanmalıdır. İpek aynı zamanda güneşten ve yağmurdan korunmak için bir malzemedir. Yün Eşarp: Yün, hem dokunmaya karşı yumuşak hem de soğuğa çok dayanıklı bir malzemedir.

İzolasyonlu olan bu kumaş rüzgardan ve soğuktan koruyabilir. Dolayısıyla soğuktan korunmak için serin mevsimler için bir ayrıcalık söz konusudur. Bakımıyla ilgili olarak, malzemeleri geri almamaya dikkat etmek gerekecektir. Yünü makinede düşük sıcaklıkta yıkayın. Bunun yanı sıra eşarplarda dayanıklılığı sağlamak için elde yıkamalısınız. Ayrıca yün, toz tutmayan ve kirlenmeyen bir malzemedir. Bu yüzden çok nadiren yıkamanız gerekecek. Viskon Eşarp: Rayon olarak da bilinen viskon yapay bir ipektir. Bu nedenle yarı doğal ve yarı sentetik bir malzemedir. Kış aylarında sizi soğuktan mükemmel bir şekilde koruyabilen iyi bir emici malzemedir. Bakım söz konusu olduğunda, viskon bir eşarpı hem makinede hem de elde, ancak oldukça düşük bir sıcaklıkta yıkayabilirsiniz.

Tesettür Eşarp Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir çok tesettürlü kadının tercih ettiği aksesuarlar arasında yer alan eşarp tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi durumundadır. Şal ile girmiş olduğu rekabette biraz daha geride kalsa da günümüzde modern bir şekilde tasarlanan son derece dikkat çekicidir. Bu doğrultuda pek çok kadın farklı kıyafetleriyle farklı eşarp ve şal modellerini kombinlemektedir. Peki kadınlar için en uygun olan eşarp modelleri hangileridir? Eşarp modelleri arasında seçim yaparken kadınların dikkat etmesi gereken noktalar nelerdir? Gelin noktaları hep birlikte inceleyelim.

Kalite

Kadınların genellikle başörtüsü modelleri arasından tercih yaparken dikkat etmesi gereken en önemli unsur Kalitedir. Her giyim ürününde olduğu gibi eşarpta da son derece kritik bir unsur olan kalite marka olarak anlaşılmamalıdır. Eşarpların oluşturulmasında kullanılan kumaş ve kumaşların içerisinde yer alan boyalar ve hatta kumaşlar da bulunan ipliklerin kalitesi son derece önemlidir. Uzun süre kullanmak istediğiniz bir eşarp tercih ederken dayanıklı olmasına ve kaliteli olması mutlaka dikkat etmelisiniz.

Mevsime Uygun

Maksimum konfor için yaz aylarında hafif malzemeler, soğuk dönemlerde ise sıcak kalan malzemeler tercih edilmelidir. Bununla birlikte, kıyafetinize tam olarak uyan bir eşarp bile malzeme mevsime uymuyorsa rahat edemezsiniz.

Uyum

Eşarp modelleri arasından seçim yaparken dikkat edeceğiniz bir diğer unsur ise uyumludur. 100 şekliniz 100 hattınız kıyafetleriniz eter renginiz gibi kritik unsurları göz önünde bulundurarak bu unsurlarla uyumlu eşarplar tercih etmelisiniz. Örneğin tercih edeceğiniz bir eşarp kıyafetinizin rengi ile çok alakasız ise ortaya şık bir görünüm değil aksine kötü bir görünüm çıkacaktır. Bu doğrultuda dikkat edilmesi gereken en önemli unsur renk uyumudur. Ancak zıt renkleri de birbirleri ile şık bir şekilde kombinleyebilmeniz mümkündür.

Kumaş

Eşarp seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur kumaştır. İpek kumaş saten kumaş gibi farklı kumaş türlerinin farklı özellikleri vardır. Bu doğrultuda eşarp kullanacağınız alana ya da kendi ihtiyaçlarınıza göre birbirinden farklı şekillerde üretilen kumaşlardan elde edilen eşarpları tercih edebilirsiniz. Eğer şık bir yerde kullanacağınız bir eşarp arıyorsanız saten eşarplar size göre. Bunun yanı sıra penye eşarplar ile de oldukça göz kamaştırıcı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Kırışma

Kırışmanın süre şartlarda ki belki de en önemli unsurlardan bir tanesidir. Her kadın eşarbını her takışında ütülemekten yakınır. Bu doğrultuda kırışma konusunda size çok büyük sıkıntılar çıkartmayacak eşarp modelleri tercih etmeniz de fayda vardır. Ütüye harcadığınız vakti başka işlerinizi harcamak istiyorsanız kırışıklık konusunu es geçmemelisiniz.

Kullanışlılık

Bir eşarp modeline dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise kullanışlı bir yapıya sahip olup olmadığıdır. Saçta durmayan sürekli bozulan ve kayan bir eşarp gün içerisinde pek çok problem ile karşılaşmanızı neden olacaktır. Bu nedenle yukarıdaki kriterlere ek olarak kullanışlı bir eşarbın tercih ederek kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Muhteşem Eşarp Modelleri ve Kombinleri

Eşarp kombinleri kadınların en çok önem verdiği kombinler arasında yer almaktadır. Bu noktada eşarplar farklı şekillerde kombinlenerek kadınların hoş bir görünüme kavuşmasını sağlayabilmektedir. Bunun yanı sıra eşarplar kadınların tercih ettiği kıyafet ve çantalar ile de uyum içerisinde olmalıdır. Bu sayede kadınların kombinlerinde son derece şık bir görünüme kavuşacaklarını ifade edebiliriz. Günümüzde kadınların beğenisine sunulan birden fazla eşarp ve çanta kombinin varlığından söz edebilmek mümkündür. Kadınlar söz konusu çanta ve eşarp kombinleri ile göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olabilirler. Bayan eşarp kombinlerinde kullanılabilecek eşarplar düz, renkli, desenli, dijital baskı, zebra desenli ya da leopar desenli gibi desenlere sahip olabilmektedir. Bu noktada kadınlar kendilerine en uygun olan bayan çanta kombinleri ile eşarp modellerini tercih ederek eşsiz bir görünüme kavuşabilirler. Müşterilerine en kaliteli ve güvenilir eşarp ve çanta modellerini sunmaktadır. Bu sayede pek çok kadın kıyafetleri ile uygun çanta ve eşarp kombinleri oluşturabilmektedir. Siz de fivescarf.com ‘un ürünlerini inceleyerek şık kombinlere imza atabilirsiniz.

Renklere Göre Eşarp Kombinleri

Renklere göre eşarp kombinleri tesettürlü kadınların en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Peki, renklere göre eşarp kombinleri nasıl yapılır? Gelin hep birlikte tüm detayları inceleyelim.

Siyah Eşarp Kombinleri

Bilindiği üzere siyah son derece asil ve zarif bir renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda bütün kombininizi baştan aşağı siyah kıyafetlerden oluşturarak son derece şık bir görünüm kavuşabilirsiniz. Siyah eşarp, siyah elbise, siyah gömlek, siyah mont, siyah pantolon gibi pek çok kıyafet ile mükemmel bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Bu doğrultuda tüm siyah parçaları birleştirerek kusursuz kombinler elde edebilirsiniz. Baştan aşağıda siyah rengi tercih etmeniz durumunda kombinleriniz ile en şık görünüme kavuşabilirsiniz. Üstelik söz konusu kombinleri hem günlük hayatınızda hem de hayatınızda tercih edebilirsiniz. Bu kombinler son derece zarif bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Siyah ve Beyaz Kombinler

Siyah ve beyaz zıt renkler olup birbiriyle son derece uyumlu olan nadir renkler arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda hemen herkesin kombininde yer vermek istediği renkler arasında yer alan siyah ve beyaz ile sizde mükemmel şıklık elde edebilirsiniz. Eşarbınızı siyah elbiselerinizi beyaz ya da eşarbınızı beyaz elbiselerinizi siyah tercih ederek kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Oluşturduğunuz mükemmel şıklık ile girdiğiniz her ortamda son derece göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olacağınızı ifade edebiliriz. Siyah-beyaz kombinize birkaç farklı renk katarak çok da göz kamaştırıcı bir hale gelebilirsiniz.

Canlı Renkler ile Eşarp Kombinleri

Birbirinden canlı renkler ile son derece şık kombinler oluşturabilirsiniz. Kıyafetlerinizi daha soft renklerden tercih edip eşarbınızı canlı bir renkte tercih etmeniz durumunda kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun tam tersi de mümkündür. Siz de kusursuz bir eşarp seçimi yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Web sitemizde yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz için en uygun olan modelleri seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR