Aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?

Paket size ulaştıktan sonra 14 gün içinde ürünü/ürünleri ücretsiz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürün kullanılmamış, etiketleri koparılmamış, tahrip edilmemiş, ve tekrar satılabilirliği bozulmamış olmalıdır.

  • İade için www.fivescarf.com’a üye girişi yaptıktan sonra Hesabım menüsü altından Siparişlerim bölümünden iade etmek istediğiniz siparişin yanındaki İade Et butonuna basın.      
  • Çıkan kargo kodunu not edin. Kargo kodu ayrıca mail olarak da gönderilecektir.
  • İade edeceğiniz ürün/ürünleri varsa tüm aksesuarlarıyla birlikte tek bir paket yaptın. 
  • Paketi iade koduyla birlikte Yurtiçi Kargo’ya 3 gün içinde teslim edin. 

 

Paketiniz bize ulaştığında sizi mail yoluyla bilgilendireceğiz. Ayrıca iade işleminizi “Hesabım” menüsü altından takip edebilirsiniz. Paketiniz bize ulaştıktan sonra, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir ve iade süreci başlatılır.

Ürün/ürünler iade şartlarına uygunsa ücreti ödeme yaptığınız şekliyle iade edilir. Havale ile alışverişlerde sizden ilgili bilgiler talep edilerek ürün bedeli havale/eft yapılacaktır. Kredi kartı ile alışverişlerde ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde faturanın kesildiği isme ait bir banka hesap numarası talep edilir ve iade ücreti havale/eft yapılır.

Kapıda ödeme hizmet bedeli iade edilemez. Siparişinizdeki tüm ürünler iade edilmemişse kargo ücreti iade edilemez.

Değişim

www.fivescarf.com üzerinden alınan ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünü iade talebi ile gönderip yeni bir ürün sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR