FIV.PMK.0030
₺200,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0030
₺200,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0030
₺200,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0030
₺200,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0030
₺200,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0030
₺200,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0030
₺200,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0030
₺200,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0030
₺200,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0030
₺200,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0030
₺200,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil

Enzo Şal

Şallar, dokusu, sertliği ve renkleri ile farklı tarzları temsil eder. Enzo Şal ise tok yapısı ve dik duruşu ile farklılığını ortaya koyar. Düz renk şal modelleri arasında yer alan bu kategori özel bir koleksiyondur ve dik duruşu seven hanımlar için kaliteli alternatifleri barındırır. Pamuk ve polyester karışımı olan bu ürün grubu, ideal ölçüleri ile hem günlük yaşamda kullanılabilir ve iş yaşamına dahi uyum sağlayabilir, hem de özel günlerde tercih edilebilir. Modellerin ayrıntıları ise daha fazla şıklık tüyosu içeriyor. Şık olmayı sağlayan, şık kombinleri tamamlayan özel modeller ile karşı karşıyasınız.

Enzo Şal Modelleri

Enzo şal modelleri, düz renk şal eşarp arayanların da gözdesi… Bu kategorinin her bir parçası, karakterli bir duruşa sahiptir. Özgüven temsili gibi duran şallar, özel bir koleksiyonu temsil ediyor. Dolayısıyla her yaştan kadının severek kullanacağı parçalardan söz ediyoruz. Bu koleksiyonun renkleri de Enzo şal modellerini ön plana çıkarıyor. Tek ve düz renk koleksiyonu olarak ifade ettiğimiz her bir model, özenli bir renk çalışmasının sonucunda seçilmiş tonları yansıtıyor. Böylece modeller çeşitlenirken, özenli sayısız alternatif de ortaya çıkmış oluyor. Düz renk pamuklu şal arayanlar da bu modelleri rahatlıkla tercih edebilir. Yüksek pamuk oranı sayesinde, pamuklu konforunu bu kategorideki Fivescarf ürünlerinde bulabilirsiniz. Yumuşacık, hafif ve doğal…

Enzo Şal Fiyatları

Enzo şal kategorisi, şık ve kaliteli çok sayıda alternatifi içeriyor. Bu kategoride yer alan her bir tasarım, dokumasının özelliği, duruşu ve rengi ile değerini ortaya koyuyor. Bununla birlikte mümkün olan en cazip fiyatların söz konusu olduğunu görebilirsiniz. Kalitesi ve göz alıcı duruşu ile her zaman yüksek rakamlarla gündeme gelen modeller, burada en makul düzeyde listeleniyor. Dolayısıyla kaliteyi bütçe dostu şekilde satın almak için harekete geçebilirsiniz. Düz renk şal modelleri ve çok daha fazlası için geçerli olan bu durum, şık giyinmeyi kolaylaştırıyor. Şık olmak için bütçenizi aşan ödemeler yapmanız gerekmiyor. Burada şık olmak son derece kolay.

Enzo Şal Kombinleri

Fivescarf tasarımları, kombin yapmayı kolaylaştıran kaliteli ve sade modelleri ile her zaman göz kamaştırıcı olmayı başarıyor. Aynı başarıyı düz renk şal eşarp grubunda da görebiliyoruz. Renklerin yanı sıra tok ve dik dokusu bu şalları kolay kombinlenebilir kılıyor. Jean ya da eteklerle kullanılabilir, elbiseler ile müthiş bir bütünlük yakalayabilir. Hem düz renk parçalar ile hem de bol desenli, renkli ve hareketli giysilerle kolayca tamamlanabilir. Özel zamanlarda da bu şık düz renk şalları tercih edebilirsiniz. Örneğin beyaz elbisenizi, beyaz Enzo şal ile bütünleştirebilir ve kusursuz, kuğu gibi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Davetler ve benzeri özel zamanlarda bu modellerin dik ve sabit duruşu, karakterli bir görünüm oluşturacaktır. Düz renk pamuklu şal kategorisinde yer alan seçenekler olmaları ise şıklığının yanı sıra tüm bu kombin önerilerinde konfor da sağlayacaktır size. Konforsuz ama şık şallar yerinde böylesine kullanışlı ürünleri tercih etmek, dolabınız için de daha pratik seçimler anlamına gelir. 

Enzo Şal Renkleri

Renklerin gücünü kombinlerimizde daha da net bir şekilde görüyoruz. Aynı kıyafetleri iki farklı renk şal ile tamamladığınızda, iki farklı görünüme sahip olabilirsiniz. Bu sebeple de şal seçiminde en önemli kriterlerden biri de rengidir. Bu kategorisde yer alan düz renk şal modelleri de özel tonlarda üretilmiştir. Klasik kırmızı, mavi, pembe gibi renkler değil de, doğadan esinlenilmiş, güçlü ve özel tonlara yer verilmiştir. Fivescarf modellerinin en özel tonları, en özel modelleri ve bolca seçeneği bu alanda listeleniyor. Kısacası kombinleriniz için adeta kurtarıcı olacak seçenekler ile karşı kaşıyasınız.

Enzo şal renkleri, kırmızının en güzel tonları, siyahın en asil olanı ve toprağın benzersiz bin bir tonunu içeriyor. Böylece her bir kıyafete uyacak, her bir kombini kusursuzca tamamlayacak göz alıcı alternatifler ortaya çıkıyor. Fivescarf tasarım gücünün açıkça yansıtıldığı bu kategoride, sizin de şıklığınıza şıklık katacak pek çok seçenek var. Duruşu, dokusu, rengi ve hafifliği ile tam da mükemmel tanımına uyan modeller… Eğer hem konforlu, hem de şık olmak isteyenlerdenseniz Fivescarf Enzo şal kategorisi beklentinizi tam anlamı ile karşılayacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR