FIV.PMK.0057
₺125,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0057
₺125,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0057
₺125,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
FIV.PMK.0057
₺125,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil

Krinkıl Şal

Krinkıl şallar, ithal kumaşlardan üretilmiş Medine ipeği modellerdir. Kırışma ve kayma yapmıyor olmaları sebebi ile hemen hemen her tesettürlü hanım tarafından tercih ediliyor. Krinkıl Medine ipeği şal, kullanışlılık arz eden özelliklerinin yanı sıra rahatlığı ile de ön plana çıkıyor. Öyle ki, bugün konfor açısından ilk sıralarda yer alan bir şal alternatifi olduğunu söylemek mümkün. Aynı zamanda şıklığı bu seçeneği cazip kılıyor. Aradığınız tüm özellikleri tek bir üründe bu kategori içerisinde bulabilirsiniz. Göz alıcı Fivescarf renkleri arasından seçim yapmak ise sizin için ayrı bir keyif olacaktır. Her birini inceleyip, zevkinize göre tercihte bulunabilirsiniz.

Krinkıl Şal Modelleri ve Fiyatları

Krinkıl kumaş şallar, doğal olarak sahip olduğu çizgili dokusu ile şık görünüyor. Bu alternatifi makul kılan hafif ve dökümlü duruş ise gözden kaçmıyor. Çeşitliliğin temel unsuru ise göz alıcı renkleri… Bu kategoride Krinkıl şalları hem bahar renklerinde büyük bir canlılık içerisinde görebilirsiniz, hem de doğanın uykuya daldığı sonbahar ve kış tonlarında da görebilirsiniz. Her sezona uyarlanabilen modeller, geniş bir renk çeşitliliği ile burada elinizin altında. Fiyatları ise en merak edilenlerden biri… Krinkıl şal modelleri, burada mümkün olan en makul seviyede karşınıza çıkıyor. Kalitenin satılabileceği en uygun rakamla karşılaşıyorsunuz. Dolayısıyla Fivescarf modellerinin fiyatının hakkaniyetli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Böylesine bir kalitenin bu fiyat aralığında olması ise gerçekten de büyük bir avantajdır.

Krinkıl Şal ile Kombinlenebilecek Kıyafetler

Krinkıl Medine ipeği şallar, ince ve dökümlü hali ile özellikle elbiselere çok yakışıyor. Özellikle de desenli tasarımlar, tek renkli ve desensiz şallar ile tamamlandığında şık bir görünüm ortaya çıkar. Diğer taraftan gömlekler ve bluzlar ile kolayca kombinlenebilir. Örneğin beyaz gömlek üzerine beyaz krinkıl şal, harika, sade bir şıklık sağlayacaktır. Hatta bu tür kombinler, günlük yaşamda, işte ya da ziyaretlerde kullanılabileceği gibi, özel zamanlarda ve hatta belki davetlerde bile tercih edilebilir. Krinkıl krep şal sayesinde kombin yapmanız kolaylaşacak, bir şal ile birden fazla farklı kombin yapabileceksiniz.

Krinkıl Şal Renkleri

Krinkıl krep şal modelleri, kendinden çizgili dokusu sayesinde göze hoş görünüyor. Diğer taraftan renkleri, bu modellerin en önemli özelliklerinden biridir. Bu kategoride karşınıza doğanın hemen hemen her rengi bir arada çıkıyor. Ten renginiz ile de uyumlu olacak şekilde, doğanın ve mevsimin gözde renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Pudra, lila, fıstık yeşili, vizon, sütlü kahve ve hardal, burada karşınıza çıkacak renklerden sadece bir kısmı. Çok daha fazlasını kategorideki ürünleri inceleyerek görebilirsiniz. Krinkıl Medine ipeği şallar sayesinde, kombinlerinizi tam anlamı ile tamamlayacak renklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Renkleri doğru bir birliktelikle kullanmak, şık olmanın da anahtar noktasıdır. Örneğin; desenli bir elbiseniz var ve desenleri beyaz ve mavi tonlarında. O halde şalınızda beyazı tercih etmek sizi biraz daha naif ve zarif gösterirken, mavi ise enerjik, keyifli ve canlı gösterecektir. Kombininizi giyeceğiniz ortama göre bu şekilde şalınızın rengine karar verebilirsiniz.

Krinkıl Şal Bağlama Teknikleri

Krinkıl krep şal modelleri, Fivescarf kalitesi ile dökümlü, ince ve kolay şekil alan yapısı sayesinde, tesettür modellerinde kolaylık sağlıyor. Krinkıl şal bağlama tekniklerini de geniş bir çeşitlilik içerisinde değerlendirebiliriz bu durumda. Bu kategoride gördüğünüz her bir şal, ensede toparlanan şık tesettürlere dönüşebilir. Bu sayede özel günler için hazırlanabilir. Diğer taraftan krep şalın doğal duruşu ile omuzdan sarkıtılması, şık, zarif ve göz alıcı görünecektir. Bu şal seçimi ile hemen hemen her şal bağlama tekniği rahatlıkla kullanılabilir. 

Krinkıl kumaş şallar, muhteşem hafiflikteki dokusu ile istediğiniz her tarza uyum sağlayabilir ve her tasarımda rahatlıkla kullanılabilir. 

Kendi benimsediğiniz bağlama şekillerini de bu modellerle rahatlıkla yapabileceğinizi bilmelisiniz. Yani daha önce kullanmadıysanız, krinkıl şal ile hiç de zorlanmadan konforlu bağlama şekillerini yapabileceğinizi bilerek bu alternatifleri tercih edebilirsiniz. Krinkıl Medine ipeği şal ile kombinlerinizi şıklaştırın, şık giyinme sürenizi de kısaltın. Bu kategoride karşınıza çıkan her bir ürün, hafifliği, kalitesi, pratik kullanımı ve de göz alıcı renkleri ile hayatınızı da renklendirecektir. Kolayca sipariş verip kullanmaya başlayabileceğiniz Fivescarf tasarımları, dolabınızın olmazsa olmaz parçalarındandır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR